Máme štěňátka!

Vítejte na našich stránkách věnovaným border koliím ;)

Štěňátka Na Prodej

arrow down arrow down arrow down

  • Dramatic Entrée & Dope As Usual

arrow down arrow down arrow down

O Nás

Jsme malá chovatelská stanice nacházející se v Dolních Ředicích ve Východních Čechách. Naším cílem je odchovávat border kolie s výborným zdravím, pěkným vzhledem a pasecím instinktem.

Pokud zrovna nesoutěžíme na výstavách, nebo netrénujeme u oveček, naši psi jsou věrnými společníky, kamkoliv jdeme. Jsou to ti, kteří nám vytvářejí každý den úsměv na tváři, a tak se s nimi snažíme trávit maximum našeho času. Přesto, že máme doma psy obou pohlaví a různých věkových kategorií, všichni společně žijí ve smečce založené na respektu a harmonii. Toto nám také pomáhá vychovávat kontaktní, sebevědomá štěňátka, která zároveň chápou své postavení v hierarchii. Štěňátka odchovaná v naší chovatelské stanici od nás dostávají maximum lásky a prostoru k poznávání světa.

Mnoho našich přátelství jsme utvořili právě díky našim čtyřnohým kamarádům, a můžeme s jistotou říct, že jsme se v průběhu let seznámili s lidmi, kteří se stali našimi blízkými přáteli. Jestli myslíte, že je pro Vás Border kolie ten pravý parťák pro život, kontaktujte nás přes kontaktní formulář. Těšíme se, až Vás poznáme!

first picture with me second picture with me third picture with me fourth picture with me

Napište Nám

Prosím, vyplňte tento formulář.